LifeFree.pl

Alicja Binda

Binda Alicja
Imię i nazwisko: Alicja Binda Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychologbielsko.pl
Telefon: 663 021 407

Doświadczenie:

Dyplom magistra psychologii uzyskała w 2006 roku na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ukończyła również całościowe szkolenie z zakresu psychoterapii psychodynamicznej, wypełniające standardy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, dające stosowne kwalifikacje do prowadzenia psychoterapii pod superwizją. Doświadczenie kliniczne i terapeutyczne zdobywała między innymi w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Altermed w Katowicach, prowadząc psychoterapię oraz warsztaty psychologiczne na Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic, Centrum Leczenia Nerwic i Innych Zaburzeń Psychicznych w Czechowicach-Dziedzicach, prowadząc psychoterapię indywidualną oraz grupową. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadząc psychoterapię indywidualną młodzieży i dorosłych, terapię par, wieczorową terapię grupową oraz konsultacje, diagnozę i psychoedukację wykorzystuje podejście psychodynamiczne.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.