LifeFree.pl

Aleksandra Tyszka

Tyszka Aleksandra
Imię i nazwisko: Aleksandra Tyszka Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psycholog-balance.pl
E-mail: info@psycholog-balance.pl
Telefon: 501 161 143
Facebook: https://web.facebook.com/psychologbalance/

Doświadczenie:

Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie Śląskim, a podyplomowo uzyskała Kwalifikacje Pedagogiczne. Zdobyła tytuł psychoterapeuty w Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe jako terapeuta zdobyła w Poradni Zdrowia Psychicznego – NZOZ “Femina” i Ośrodku Medyczno – Terapeutycznym “Syriusz”.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Głównym obszarem jej zainteresowań jest terapia poznawczo – behawioralna, oraz terapia schematu, jednak w pracy z klientem korzysta także z podejścia systemowego czy psychodynamicznego. Wierzy, że każdy człowiek jest wyjątkowy, a więc także metody pracy powinny być dostosowane do charakteru i potrzeb pacjenta, tak aby dobrana metoda była optymalną formą pomocy. Planując pracę z klientem korzysta nie tylko ze swojej wiedzy psychoterapeutycznej ale i biologicznej. Jest bowiem przekonana, iż jedynie całościowe spojrzenie na pacjenta pozwala na postawienie trafnej diagnozy i dobór odpowiedniej metody pracy.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.