LifeFree.pl

Aleksandra Sobczyk

Sobczyk Aleksandra
Imię i nazwisko: Aleksandra Sobczyk Profesja: Coach, Trener
Strona www: http://www.aleksandrasobczyk.pl
E-mail: coach@aleksandrasobczyk.pl
Telefon: 509 632 653
Facebook: https://web.facebook.com/pytaniacoachingowe/

Doświadczenie:

Miała okazje pracować z przedsiębiorcami i poznać ich potrzeby jako Startup Specialist w przestrzeni rozwoju biznesu i startupów Business Link Katowice. Pracowała jako doradca zawodowy w Centrum Integracji Społecznej oraz Stowarzyszeniu Humaneo, gdzie prowadziła spotkania indywidualne i szkolenia służące aktywizacji społeczno-zawodowej osób bezrobotnych. W latach 2014-2016 koordynowała cykliczne spotkania Pasjonatów Rozwoju Osobistego MeetPRO w Katowicach. Podczas tych spotkań prowadziła m.in. gry coachingowe, które poszerzały perspektywę uczestników oraz pogłębiały ich samoświadomość.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Specjalizuje się w coachingu relacji, podczas którego towarzyszy osobom w osiągnięciu bardziej satysfakcjonujących relacji w życiu – zarówno z sobą samym, jak również z innymi – w związku miłosnym, rodzinie, pracy. Pracuje również jako business coach, towarzyszy osobom w procesie kreowania ich własnej firmy – ustaleniu jej misji, wizji, budowaniu marki, tworzeniu modelu biznesowego. Jako trener prowadzi szkolenia otwarte i zamknięte z umiejętności psychospołecznych (m.in. skuteczna komunikacja, automotywacja, work-life balance, asertywność, inteligencja emocjonalna, radzenie sobie ze stresem, zarządzanie sobą w czasie, praca z wewnętrznym krytykiem, poczucie własnej wartości.

W swojej pracy kieruje się indywidualnym podejściem zarówno w stosunku do klienta, wyznaczonego przez niego celu oraz kontekstu, w którym się znajduje. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestniczy w licznych szkoleniach oraz konferencjach.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.