LifeFree.pl

Aleksandra Skóra

Skóra Aleksandra
Imię i nazwisko: Aleksandra Skóra Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psychologradom.prv.pl
E-mail: aleksandrapaulinaskora@gmail.com
Telefon: 535 617 611

Doświadczenie:

Ukończyła studia magisterskie z psychologii (specjalność: Społeczna Psychologia Kliniczna i Neuropsychologia) na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, a także studia podyplomowe z pedagogiki ogólnej i wczesnego wspomagania rozwoju. Doświadczenie zawodowe zdobywała w wielu placówkach m.in. w Poradni Rodzinnej i Leczenia Uzależnień-Stowarzyszenie KARAN w Radomiu, Ośrodku Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie - Caritas w Radomiu i Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Radomiu.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W pracy terapeutycznej korzysta z technik podejścia poznawczo-behawioralnego z elementami terapii psychodynamicznej. Wykorzystuje również elementy podejścia systemowego, szczególnie w pracy z parą i z rodziną. W swojej pracy pomaga osobom doświadczającym problemów psychicznych związanych z kryzysem rozwojowym (kryzysy małżeńskie, rodzinne, związane z trudnościami szkolnymi, okresem dojrzewania) lub z kryzysem sytuacyjnym (doświadczenia traumatyczne, przemoc, żałoba, próby samobójcze, kryzysy związane z chorobą psychiczną, somatyczną). Ofertę pomocy kieruje również do osób, które żyją w dużym stresie, doświadczają trudności w relacjach w życiu osobistym i zawodowym, a także do tych, którzy mają kłopot w rozumieniu/wyrażaniu własnych uczuć i emocji. Pracuje z osobami pragnącymi dążyć do własnego rozwoju dzięki lepszemu poznaniu siebie, swoich potrzeb i możliwości.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.