LifeFree.pl

Aleksandra Pogorzelska

Pogorzelska Aleksandra
Imię i nazwisko: Aleksandra Pogorzelska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psycholog-ostrow.com.pl
Telefon: 501 052 787

Doświadczenie:

Od 2007 roku prowadzi prywatną praktykę - ośrodek psychoterapii psychoedukacji i doradztwa. pracuje również w przychodni specjalistycznej. Ukończyła studia magisterskie z zakresu psychologii klinicznej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS we Wrocławiu oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Adama Mickiewicza, studia podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim i Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Ukończyła wielostopniowe szkolenia z zakresu psychoterapii. Jest członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz terapię par i rodzin, pracuje z osobami dorosłymi, młodzieżą. W pracy psychoterapeutycznej korzysta z różnych narzędzi terapeutycznych, dopasowując je do indywidualnych potrzeb pacjenta. Szczególnie bliskie jest jej podejście systemowe, humanistyczno-egzystencjalne i poznawczo-behawioralne. W swojej pracy wykorzystuje również założenia psychologii pozytywnej zajmującej się podłożem dobrego samopoczucia i szczęścia. Człowieka spostrzega w sposób holistyczny, gdzie psyche i soma stanowią nierozerwalną całość. Jest to psychoterapia krótko i średnioterminowa.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.