LifeFree.pl

Aleksandra Lindner

Ola Lindner
Imię i nazwisko: Aleksandra Lindner
Prawdziwe imię i nazwisko: Aleksandra Lindner
Profesja: Coach, Trener
Strona www: https://www.meamel.pl
E-mail: a.lindner@meamel.pl
Telefon: 502 023 592

Doświadczenie:

Z wykształcenia jestem ekonomistą, z zamiłowania - pasjonatką psychologii i rozwoju. Jestem aktywna biznesowo od ponad 18 lat – początkowo na stanowiskach związanych ze sprzedażą i obsługą klienta (usługi), marketingiem oraz logistyką, później jako menedżer, a finalnie – jako trener i coach. W swojej pracy zawodowej doświadczyłam zarówno pracy w małej rodzinnej firmie, dużych przedsiębiorstwach, jak i międzynarodowych korporacjach. Niezależnie od wielkości firmy, w centrum mojego zainteresowania zawsze był i jest człowiek.

Jestem Trenerem Biznesu, Akredytowanym Coachem ICF, Certyfikowanym Trenerem FRIS® i Certyfikowanym Trenerem Standardu HRD BP.

 

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Specjalizuję się w szkoleniach i sesjach indywidualnych z zakresu umiejętności społecznych (w tym menedżerskich), takich jak: komunikacja, asertywność, zarządzanie stresem, autoprezentacja i wystąpienia publiczne, przywództwo i budowanie autorytetu, czy kreatywność. Praca z ludźmi to dla mnie budowanie relacji poprzez autentyczny kontakt, uważność i energię, które przenikają się z doświadczaniem i pragmatyzmem narzędzi.

 

Inspiracje:

Dziś czerpię inspirację przede wszystkim ze swoich doświadczeń życiowych i z natury, z którą czuję mocną więź. Pielęgnuję w sobie dziecięcą radość, ciekawość i spontaniczność. Uważam, że życie „w pełni” zaczyna się od zdrowej relacji z samym sobą. Do tego punktu w moim życiu prowadziła długa i wyboista droga, na której jedno pozostawało niezmienne - głos serca, które mówiło, że praca z ludźmi to właśnie moja ścieżka. Że dzięki podążaniu za swoją nieustanną potrzebą rozwoju, będę mogła jeszcze lepiej wspierać ludzi w ich rozwoju. Wierzę, że każdy kreuje swoją ścieżkę, a wszystko ma swój czas. To podejście daje mi wolność i każdego dnia otwiera jeszcze bardziej głowę i serce. „Nie idź tam, dokąd prowadzi ścieżka, lecz tam, gdzie jej nie ma i pozostaw swój ślad.” /Ralph W. Emerson/

Artykuły

Ścieżki do krainy rozwoju

Ścieżki do krainy rozwoju

Rozwój
poniedziałek, 04 marca 2019, 23:08
Na co dzień zajmuję się rozwojem - swoim i innych. Do tego punktu w moim życiu prowadziła długa i wyboista droga. Były wzloty i upadki, samotność i trudne decyzje.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.