LifeFree.pl

Aleksandra Kijewska

Kijewska Aleksandra
Imię i nazwisko: Aleksandra Kijewska Profesja: Coach, Terapeuta
Strona www: http://psychoterapeutakoszalin.pl
E-mail: ak.ars@interia.eu
Telefon: 602 475 107

Doświadczenie:

Ukończyła UAM w Poznaniu, ze specjalnością psychologia kliniczna. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Ośrodku Psychoterapii, będącym jednostką Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Poznaniu, a następnie współpracując ze Szpitalem Wojewódzkim w Koszalinie oraz z Gdańską Wyższa Szkołą Humanistyczną, gdzie prowadziła wykłady dla studentów. Systematycznie podwyższa swoje kwalifikacje. Aktualnie kontynuuje czwarty rok Podyplomowego Kursu Psychoterapii. Doszkalała się również w nurcie terapii ericksonowskiej, w Polskim Instytucie Ericksonowskim, z udziałem zagranicznych terapeutów, uczniów Ericksona.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi konsultacje psychologiczne (pomocne w określeniu problemu i wskazanie sposobów jego rozwiązania), terapię indywidualną, rodzinną i terapię par oraz coaching (indywidualną pomoc w dotarciu do celu, poprzez naukę spoglądania na problem „na nowo”, bez angażowania stereotypów i przekonań na temat możliwości jego rozwiązania). W swojej pracy łączy podejście ericksonowskie i poznawczo-behawioralne.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.