LifeFree.pl

Aleksandra Gruszka

Gruszka Aleksandra
Imię i nazwisko: Aleksandra Gruszka Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psycholog-rybnik.net.pl
E-mail: aleksandra.gruszka@onet.pl
Telefon: 664 198 852
Facebook: https://web.facebook.com/Specjalistyczna-Poradnia-Psychologiczna-Aleksandra-Gruszka-591353930936973/

Doświadczenie:

Absolwentka Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym we Wrocławiu, a także Pedagogiki Specjalnej w zakresie Resocjalizacji w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Jest dyplomowanym psychoterapeutą. Ukończyła Szkołę Psychoterapii w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Odbywała staż w Ośrodku Interwencji Kryzysowej i Psychoterapii w Rybniku, gdzie prowadziła terapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje w podejściu psychodynamicznym łącząc rozumienie systemowe i inne metody dostosowane do problemu. Specjalizuje się w pracy z dorosłymi i młodzieżą znajdującymi się w kryzysie (utrata bliskiej osoby, pracy, mobbing, rozwód), cierpiącymi z powodu zaburzeń lękowych, nerwicowych, depresji, współuzależnienia, DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików), w zakresie problemów rodzinnych, wychowawczych, problemów wieku dorastania, trudności natury emocjonalnej, doświadczeń traumatycznych (wypadki komunikacyjne, klęski żywiołowe, przemoc seksualna, psychiczna i fizyczna).

Inspiracja:

Praca z ludźmi to jej pasja. Fascynuje ją świat człowieka, przez co w każde działanie wkłada całą swoją energię i kreatywność, a efekty końcowe są dla niej źródłem radości i spełnienia.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.