LifeFree.pl

Aleksandra Duda

Duda Aleksandra 1
Imię i nazwisko: Aleksandra Duda Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psychoterapiaduda.pl
E-mail: kontakt@psychoterapiaduda.pl
Telefon: 606 646 471

Doświadczenie:

Jest w trakcie szkolenia w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. Stale poszerzam swoje umiejętności i kompetencje uczestnicząc w kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych, m.in. Podstawy psychoterapii i Praca z ciałem w zdrowieniu i osobistej przemianie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje w podejściu integratywnym, które pozwala czerpać z różnych modalności psychoterapeutycznych, w zależności od potrzeb i możliwości pacjenta. W zależności od sytuacji pracuj krótko- lub długoterminowo. Przeprowadza psychoterapię osób dorosłych. Jej praca podlega stałej superwizji pod kierunkiem superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej. Jest członkiem PTPI i w swojej pracy kieruje się jego kodeksem etycznym.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.