LifeFree.pl

Aleksandra Dłużak

Dłużak Aleksandra 3
Imię i nazwisko: Aleksandra Dłużak Profesja: Terapeuta
Strona www: https://www.gestalt-silesia.pl
E-mail: ola.dluzak@gmail.com
Telefon: 606 577 304
Facebook: https://web.facebook.com/gestaltsilesia/

Doświadczenie:

Jest psychoterapeutką Gestalt w procesie certyfikacji w Szkole Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Odbyła staż w Ośrodku Leczenia Depresji i Nerwic "Feniks" w Gliwicach. Poszerza swoją wiedzę i doświadczenie uczestnicząc w treningach i warsztatach dla psychoterapeutów m.in. szkolenie z zakresu uzależnień w IPRI w Krakowie ,,Trening kontaktu z osobą uzależnioną oraz współuzależnioną oraz motywowanie do terapii".

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W Gliwicach prowadzi terapię indywidualną Gestalt dorosłych, terapię par, terapię młodzieży oraz warsztaty dla par. W procesie terapeutycznym pracuje nad poszerzeniem świadomości klienta co prowadzi do zaistnienia zmiany. Swoją pracę poddaje superwizji w IIPG w Krakowie. W pracy z klientami kieruje się Kodeksem Etycznym Polskiej Federacji Psychoterapii.

Inspiracja:

Pracując z klientem w gabinecie doświadcza sytuacji, które upewniają ją każdorazowo, że atmosfera akceptacji i przestrzeni do wyrażania siebie, umożliwia efektywny proces terapeutyczny. Proces, którego celem jest poszerzenie świadomości i poprawa jakości życia.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.