LifeFree.pl

Aleksandra Bielawska-Mostowa

Bielawska-Mostowa Aleksandra 1
Imię i nazwisko: Aleksandra Bielawska-Mostowa Profesja: Terapeuta
Strona www: https://pomoc-psycholog.wielun.pl
E-mail: bielawska-aleksandra@wp.pl
Telefon: 723 448 915

Doświadczenie:

Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Posiada również kwalifikacje pedagogiczne. Doświadczenie w pracy zdobywała w Poradniach Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu, w Domach Samopomocy oraz Dziennym Ośrodku Psychiatrycznym i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu. Prowadzi liczne szkolenia z podnoszenia kompetencji społecznych, komunikacji w zespole, wypalenia zawodowego, treningu asertywności, radzenia sobie ze stresem. Prowadzi również szkolenia psychoedukacyjne i profilaktyczne dla rodziców i nauczycieli.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pomoc psychologiczna przeznaczona jest dla osób, które cierpią z powodu takich zaburzeń jak depresja, zaburzenia lękowe, zaburzenia nastroju, nieradzenie sobie z emocjami. Pomaga osobom w przejściu przez kryzysy życiowe na płaszczyźnie zawodowej czy osobistej, konflikty z partnerem/współmałżonkiem. Prowadzi wsparcie psychologiczne dla osób po przeżytych traumach, próbach samobójczych. Zajmuje się również pomocą kobietom odczuwającym lęk przed porodem, rodzicielstwem, mają problemy z ciążą, ale także pomagam kobietom po porodzie, cierpiącym z powodu depresji poporodowej, wahań nastroju. Prowadzi również terapię dla par. W pracy kieruje się standardami zawartymi w Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychologa.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.