LifeFree.pl

Agnieszka Widomska

Widomska Agnieszka
Imię i nazwisko: Agnieszka Widomska Profesja: Terapeuta
Strona www: https://psychoterapia.pila.pl
E-mail: a.widomska@protonmail.com
Telefon: 509 335 536
Facebook: https://www.facebook.com/psychoterapia.widomska/

Doświadczenie:

Ukończyła Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym i Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej oraz inne seminaria, szkolenia, konferencje (również międzynarodowe) poświęcone, m. in. psychoterapii skoncentrowanej na przeniesieniu, terapii osób z zaburzeniami osobowości borderline. Doświadczenie zawodowe zdobywała w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chodzieży i Poradni zdrowia psychicznego w Pile.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Jako terapeuta psychodynamiczny opiera się na założeniu, że źródło naszych trudności, które mogą ujawniać się jako przykre objawy, tkwi w nieświadomości. Oferuje pomoc w formie psychoterapii indywidualnej oraz konsultacji psychologicznych osobom dorosłym, młodzieży oraz dzieciom. Proponuje również szkolenia i konsultacje dla osób zajmujących się szeroko rozumianym pomaganiem (np. nauczycieli, pracowników opieki społecznej, służby zdrowia).

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.