LifeFree.pl

Agnieszka Urbaś

Urbaś Agnieszka
Imię i nazwisko: Agnieszka Urbaś Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.agnieszkaurbas.pl
E-mail: agnieszkaurbas@poczta.fm
Telefon: 692 749 422
Facebook: https://www.facebook.com/psychologaaurbas/

Doświadczenie:

Skończyła studia magisterskie na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz czteroletni całościowy kurs przygotowujący do zawodu psychoterapeuty w Ośrodku Psychoterapii Systemowej. Ukończyła także roczne szkolenie z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży. Skończyła kursy Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Wideotreningu Komunikacji, Racjonalnej Terapii Zachowania oraz liczne kursy z zakresu interwencji kryzysowej oraz pracy z rodziną. Po odbyciu staży w Collegium Medicum UJ w Zakładzie Terapii Rodzin oraz na Oddziale Dziennym i Warsztatach Terapii Zajęciowej, od roku 2007 pracowała w Tarnowskim Ośrodku Interwencji Kryzysowej i Wsparcia Ofiar Przemocy, gdzie zajmowała się diagnozą i pomocą psychologiczną.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje w takich formach pomocy - psychoterapia indywidualna, terapia par, psychoterapia rodzinna, konsultacje wychowawcze, treningi psychologiczne, warsztaty, szkolenia.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.