LifeFree.pl

Agnieszka Suwada-Całus

Suwada-Całus Agnieszka
Imię i nazwisko: Agnieszka Suwada-Całus Profesja: Terapeuta
Strona www: http://asc-gabinet.com.pl
E-mail: asc.gabinet@gmail.com
Telefon: 508 185 990

Doświadczenie:

Dyplom magistra psychologii obroniła na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończyła czteroletnie całościowe szkolenie z zakresu psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej. Aktualnie jest w trakcie przygotowań do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeutycznego. Dzięki odbywanym stażom i zdobytemu doświadczeniu miała okazję poszerzać nie tylko swoją wiedzę, ale i umiejętności praktyczne w kontakcie z osobami o różnym profilu zaburzeń. Oprócz szkoleń całościowych brała udział w różnych warsztatach tematycznych np. Trening umiejętności społecznych w rehabilitacji psychiatrycznej, Gry i zabawy teatralne w pracy z dziećmi i młodzieżą. Prowadziła warsztaty psychologiczne obejmujące trening interpersonalny i prezentację podstawowych teorii psychologicznych.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Zajmuje się diagnostyką, pomocą psychologiczną i psychoterapią. W czasie pracy psychoterapeutycznej z pacjentem opiera się głównie na paradygmacie psychodynamicznym, starając się nadać każdemu procesowi indywidualne znaczenie. Psychoterapia skierowana jest do osób doświadczających różnego rodzaju trudności w relacjach i innymi ludźmi, w życiu zawodowym i rodzinnym. Posiadam doświadczenie w zakresie pomocy i interwencji kryzysowej w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.