LifeFree.pl

Agnieszka Rubinowska

Rubinowska Agnieszka
Imię i nazwisko: Agnieszka Rubinowska Profesja: Terapeuta
Strona www: https://psychoterapia.1b1.pl
E-mail: gabinet@psychoterapia.1b1.pl
Telefon: 513 101 206

Doświadczenie:

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie, Wydział Lekarski. Odbyła 4-letnie szkolenie w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów” w Warszawie i Szkolenie z Psychoterapii Więzi Prenatalnej i Perinatalnej (3 lata). Ukończyła Studium Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie (4-letnie) i Studium Rozwoju Osobistego i Umiejętności Przeciwdziałania Patologii Społecznej w Warszawie. Dodatkowo zrobiła szkolenie z hipnozy oraz I rok szkolenia z Hipnointegracyjnej Psychoterapii Głębi Wernera Meinholda.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi psychoterapię opartą na analitycznym rozumieniu człowieka i relacji terapeutycznej. Terapia taka umożliwia nie tylko rozwiązywanie bieżących problemów emocjonalnych, ale też głęboką i trwałą zmianę osobowości. Od kilkunastu lat prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną, zarówno w formie terapii indywidualnej jak i grupowej. Przyjmuje dorosłych, młodzież i dzieci.

Leczy zaburzenia lękowe, obsesyjno-kompulsywne (nerwice), depresje, zaburzenia jedzenia, zaburzenia osobowości, pomaga w trudnych sytuacjach życiowych, w problemach osobistych, emocjonalnych, małżeńskich i rodzinnych, oraz wielu innych sytuacjach, w których potrzebna jest pomoc psychologiczna i wsparcie.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.