LifeFree.pl

Agnieszka Rohde

Rohde Agnieszka
Imię i nazwisko: Agnieszka Rohde Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psycholog.gdansk.pl
E-mail: gabinet@psycholog.gdansk.pl
Telefon: 500 399 942

Doświadczenie:

Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Gdańskim, specjalność – psychologia kliniczna człowieka dorosłego. Przez wiele lat pracowała z osobami będącymi w trudnych momentach życiowych, z rodzinami, małżeństwami w kryzysach, dziećmi i młodzieżą szkolną. Prowadziła także zajęcia praktyczne i teoretyczne w szkole rodzenia. Niemal od samego początku pracuje z użyciem metody krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu (terapia BSFT). Posiada Certyfikat terapeuty BSFT wystawiony przez Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi. Systematycznie pogłębia swoją wiedzę, biorąc udział w profesjonalnych szkoleniach i superwizjach organizowanych między innymi przez łódzki ośrodek terapii BSFT.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W pracy koncentruje się na prowadzeniu krótkoterminowej terapii indywidualnej. Udziela też konsultacji psychologicznych i umożliwia jednorazowe spotkania osobom szukającym pomocy. Jej oferta kierowana jest głównie do osób dorosłych, młodzieży, rodzin i związków. Konsultacje, poradnictwo i szerzej pojmowana pomoc psychologiczna przydają się najbardziej wtedy, gdy boryka się z następującymi problemami: indywidualne, rodzinne, dramaty życiowe.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.