LifeFree.pl

Agnieszka Rapak

Rapak Agnieszka
Imię i nazwisko: Agnieszka Rapak Profesja: Coach
Strona www: http://psychografolog.pl
E-mail: agnieszka.rapak@gmail.com
Telefon: 604 112 788
Facebook: https://web.facebook.com/Coaching.Agnieszka.Rapak/

Doświadczenie:

W 2017 roku ukończyła zaawansowany kurs I stopnia z zakresu coachingu w Sensib Holistyczne Centrum Rozwoju, zdobywając tytuł Certyfikowany Coach. Do tej pory pracowała z innymi głównie jako grafolog, czyli osoba, która pomaga lepiej poznać siebie i rozwijać swoje mocne strony dzięki analizie pisma odręcznego. Analiza grafologiczna jest jej drugą pasją, rozwijaną od 1997 roku. Od roku 2006 prowadzi badania grafologiczne jako samodzielny ekspert oraz szkoli innych, będąc Instruktorem Psychografologii.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Zajmuje się coachingiem i psychografologią. Dzięki psychografologii zwiększy się samopoznanie, odkryje się swoje pozytywne strony oraz talenty, można poznać obszary, które mogą blokować, nad którymi warto popracować na sesjach coachingowych.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.