LifeFree.pl

Agnieszka Rackiewicz

Rackiewicz Agnieszka
Imię i nazwisko: Agnieszka Rackiewicz Profesja: Coach
E-mail: arackiewicz.coaching@gmail.com
Telefon: 502 168 751
Facebook: https://web.facebook.com/agnieszkarackiewicz/

Doświadczenie:

W 2013 roku ukończyła trzysemestralne studia podyplomowe na Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Poznaniu o kierunku coaching. Zdobyła dyplom PCD – „The Practitioner Coach Diploma” certyfikowany przez najstarszą szkołę coachingu w Polsce – Noble Manhattan Coaching oraz International Institute of Coaching & Mentoring. Wykształcenie zdobywała na różnych uczelniach i kierunkach. W 1988 roku ukończyła Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Szczecińskim, a następnie dwuletnie studia podyplomowe w zakresie wyceny, pośrednictwa oraz zarządzania nieruchomościami również na Uniwersytecie Szczecińskim. W 2008 roku zdobyła tytuł MBA na dwuletnich studiach podyplomowych, realizowanych na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego wspólnie z Manchester Metropolitan University.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Poprzez life coaching rozwiązuje trudności życia prywatnego, a także stara się pomóc w rozbudowaniu wewnętrznej siły i motywacji. Poprzez business coaching wspiera w rozwoju kariery i biznesu swoich klientów. Coaching menedżerski skierowany jest dla menedżerów, kadry zarządzającej, liderów, a także każdego kto chciałby polepszyć swoje kompetencje menedżerskie.

Inspiracja:

Dotychczasowe doświadczenie stało się dla niej olbrzymim zasobem, pozwalającym pracować jako coach w life coachingu oraz w business coachingu. Wie, jak ważne jest nastawienie ludzi do siebie i innych. Podczas indywidualnych spotkań z klientem stara się pomóc mu w poznaniu samego siebie i odkryć jego potencjał – umiejętności, zdolności, talenty. Razem wyznaczyć konkretne działania, mające na celu poprawę jego życia zawodowego i prywatnego. Wspiera i motywuje w chwilach zwątpienia, aż klient nabierze pewności siebie i zrozumie, że jego los zależy od niego. Bycie coachem to dla niej wyzwanie i ciągły rozwój.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.