LifeFree.pl

Agnieszka Nepelska

Nepelska Agnieszka
Imię i nazwisko: Agnieszka Nepelska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psycholog-wejherowo.com.pl
E-mail: a.nepelska@gmail.com
Telefon: 509 817 855
Facebook: https://www.facebook.com/gabinetpsychologicznywejherowo/

Doświadczenie:

Ukończyła studia psychologiczne o specjalności psychologia kliniczna na Uniwersytecie Gdańskim oraz podstawowe i zaawansowane szkolenie z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Doskonali swój warsztat psychoterapeutyczny w 4-letniej Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia w Warszawie. Doświadczenie zdobywała także udzielając pomocy psychologicznej jako wolontariuszka w NZOZ "Cormed" w Wejherowie oraz na stażu w Ośrodku Krótkoterminowej Terapii Uzależnień w Toruniu. Posiada również wieloletnie doświadczenie w doradztwie zawodowym.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje indywidualnie z osobami dorosłymi. Psychoterapię prowadzi w nurcie integracyjnym - oznacza to korzystanie z dorobku różnych nurtów psychoterapeutycznych i - dzięki temu - możliwość stosowania różnorodnych technik i metod pracy, które dostosowuje indywidualnie do problemu i osoby, która się do niej zgłasza. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.