LifeFree.pl

Agnieszka Nadstawna

Nadstawna Agnieszka
Imię i nazwisko: Agnieszka Nadstawna Profesja: Coach, Terapeuta, Trener
Strona www: http://nadstawna.pl
E-mail: agnieszka@nadstawna.pl
Telefon: 604 204 253
Facebook: https://www.facebook.com/agnieszka.nadstawna.coach.trener.arteterapeuta/

Doświadczenie:

Dyplomowany Trener Zarządzania, absolwentka Szkoły Coachingu Lilianny Kupaj, akredytowany II Coach ICI (II stopień akredytacji), absolwentka kilku zawodowych kursów arteterapeutycznych, stała uczestniczka branżowych spotkań i szkoleń rozwojowych. Aktywna w branży szkoleń dla biznesu od 2006 roku.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Jej treningi kreatywne rozbudzają wyobraźnię, wspomagają pomysłowość, prowadzą do odkrywania szybkich i skutecznych rozwiązań w biznesie. Prowadzi autorskie warsztaty w obszarze inteligencji emocjonalnej – oparte na arteterapii, treningu twórczości, technikach kreatywnych. Specjalizuje się w kreatywności i kształtowaniu twórczego potencjału – uczy jak świadomie te cechy modelować i wykorzystywać w różnych obszarach życia. W swoich zajęciach typu "komunikowanie ludzi przez sztukę" wykorzystuje szerokie spektrum arteterapii: elementy filmoterapii, poezjoterapii, foto arteterapii i inne, jak cyber training czy happening arteterapeutyczny. Pracuje z klientami indywidualnie i z grupami.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.