LifeFree.pl

Agnieszka Muzyka Pędzich

Agnieszka Muzyka-Pędzich
Imię i nazwisko: Agnieszka Muzyka Pędzich Profesja: Trener
E-mail: amuzyka@gmail.com
Telefon: 517 377 841
Obszary zainteresowań i metody pracy:
Szczególnie ważne dla mnie obszary w pracy warsztatowej z grupami to rozwijanie świadomego kontaktu ze sobą – swoim ciałem i emocjami, z innymi ludźmi i z naturą; rozpoznawanie, wzmacnianie i podążanie za swoim wewnętrznym głosem; pogłębianie świadomości i wrażliwości ekologicznej; tworzenie zaangażowanych społeczności.
 Dodatkowo podczas kąpieli w dźwiękach mis kryształowych i innych instrumentów relaksacyjnych zapraszam do zanurzania się w doświadczaniu tego co JEST - swojego tu i teraz.
 
Czym jest dla mnie podejscie holistyczne:
Bardzo bliska jest mi perspektywa holistyczna obejmująca Wszystkie Nasze Związki – ze sobą, z innymi istotami na planecie, z innymi ludźmi w bliższych i dalszych relacjach, a także z tymi, którzy byli tu przed nami i przyjdą po nas.
 Świadomość tego Połączenia jest dla mnie ważnym źródłem mocy i inspiracji w moich codziennych wyborach.

Artykuły

Jak się nie znieczulić na koniec świata?

Jak się nie znieczulić na koniec świata?

Inspiracje
czwartek, 19 września 2019, 13:22
Ostatnio zewsząd napływa dużo niepokojących doniesień o stanie świata, katastrofie ekologicznej, globalnym ociepleniu i jego konsekwencjach - groźby, prośby, a nawet nekrologi. Coraz więcej się o tym mówi i coraz więcej słyszy...
Zmiana czasu

Zmiana czasu

Inspiracje
wtorek, 04 czerwca 2019, 11:09
Kilka razy dziennie zmieniam sobie czas… na teraźniejszy, na to co akurat JEST, na ludzi, którzy akurat SĄ i muzykę, która akurat GRA.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.