LifeFree.pl

Agnieszka Manios

Doświadczenie:

Ukończyła studia wyższe na kierunku Psychologia ze specjalizacją Psychologia Kliniczna na Uniwersytecie SWPS. Ukończyła także Kurs Psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Poszerza swoje umiejętności terapeutyczne w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie. Odbyła staż kliniczny w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Warcie oraz w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (Centrum Pomocy Psychiatrycznej i Psychologicznej dla Młodzieży, Poradnia Terapii Rodzin, Hostel), z którym to miejscem współpracuje nadal.

Ma doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i szkoleń dla różnych grup zawodowych z zakresu rozwiązywania sytuacji kryzysowych i konfliktowych oraz w kształtowaniu umiejętności efektywnej komunikacji, a z dziećmi i młodzieżą w obszarze rozwijania ich umiejętności społecznych. Od lat jest związana zawodowo ze szkołami wyższymi, gdzie prowadzi zajęcia z zakresu psychologii i pedagogiki

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W gabinecie prowadzi terapię indywidualną dorosłych, terapię rodzin, terapię par i małżeństw, diagnozę dzieci i młodzieży. W swojej pracy zawodowej wykorzystuje nurt psychoterapii systemowej, poznawczo-behawioralnej i psychodynamicznej. Oferta skierowana jest dla osób które doświadczają cierpienia z powodu niesatysfakcjonujących relacji międzyludzkich z ważnymi osobami, w rodzinie, w małżeństwie, związku partnerskim, przeżywają kryzys w rodzinie związany z problemami z komunikacją lub pojawiającymi się trudnościami wychowawczymi, cierpią z powodu przewlekłej choroby lub śmierci w rodzinie, mają trudności w życiu osobistym i zawodowym. Prowadzoną przez siebie psychoterapię poddaje regularnej superwizji.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.