LifeFree.pl

Agnieszka Krawczyk

Krawczyk Agnieszka
Imię i nazwisko: Agnieszka Krawczyk Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psychologkatowice.net.pl
E-mail: pomoc.psychologiczna.krawczyk@gmail.com
Telefon: 602 687 887

Doświadczenie:

W 2009 roku ukończyła psychologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W 2010 roku uzyskała kwalifikacje pedagogiczne zgodnie z ustawą MENiS. W 2011 roku ukończyła Dolnośląskie Centrum Psychoterapii we Wrocławiu na kierunku terapia systemowa rodzin. W czerwcu 2015 roku ukończyła trzyletnie szkolenie z zakresu psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Obecnie psychoterapeuta w trakcie procesu certyfikacji. Od 2014 roku prowadzi Śląskie Centrum Terapii Rodzin w Katowicach.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Specjalizuje się w psychoterapii rodzinnej oraz psychoterapii dzieci i młodzieży. Jej praca podlega okresowej superwizji. W gabinecie oferowana jest profesjonalna pomoc w zakresie psychoterapii rodzinnej, psychoterapii par/małżeńskiej, terapii indywidualnej dorosłych, terapii indywidualnej dzieci i młodzieży, terapii i diagnozy zaburzeń psychicznych i rozwojowych w okresie niemowlęctwa i wczesnego dzieciństwa. Pracuje w podejściu systemowym i behawioralno – poznawczym.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.