LifeFree.pl

Agnieszka Kozerska

Kozerska Agnieszka
Imię i nazwisko: Agnieszka Kozerska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psychologkozerska.pl
Telefon: 662 115 570

Doświadczenie:

Absolwentka Uniwersytetu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach. Jest na drodze do certyfikatu Katowickiego Instytutu Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologów i Psychoterapeutów w nurcie Systemowo – Ericksonowskim. Doświadczenie zawodowe zdobyła w Centrum Integracji Społecznej w Świętochłowicach pracując z osobami wykluczonymi, dotkniętych głębokim kryzysem osobistym i zawodowym, w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Katowicach pomagając młodzieży w kryzysach rozwojowych i zaburzeniach tożsamości oraz prowadząc prywatny gabinet pomocy psychologicznej oraz terapeutycznej dla młodzieży i dorosłych w Tychach.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi psychoterapię indywidualną, psychoterapię rodzinną i małżeńską oraz terapię par. Na podstawie diagnozy pacjenta metodą wywiadu, narracji, samoopisu, kwestionariuszy i badań psychologicznych dopasowuje indywidualnie odpowiednią i najskuteczniejszą terapię. Psychoterapię traktuje nie tylko jako leczenie, ale przede wszystkim jako rozwój. System pracy z klientem oparty jest głównie w nurcie: Poznawczo-Behawioralnym, Humanistycznym, Zorientowanym na Proces, Relaksacyjnym, Systemowym, Ericksonowskim. Stara się optymalnie dopasować styl pracy do problemów wnoszonych przez pacjenta, jak i jego potrzeb oraz możliwości. Każdy pacjent jest dla niej niepowtarzalnym i wyjątkowym człowiekiem. Jako psychoterapeuta towarzyszę w poszukiwaniu nowych dróg i przekraczaniu swoich ograniczeń osobom, które cierpią same ze sobą lub w relacjach z innymi.

Inspiracja:

Pomaganie ludziom jest jej pasją, powołaniem i misją życiową. Ma w sobie dużo empatii, cierpliwości oraz wrażliwości. Do każdej historii człowieka podchodzi indywidualnie z wielkim zaangażowaniem i szacunkiem. Jest z człowiekiem i dla człowieka w jego najtrudniejszych momentach życiowych. Zaprasza wszystkich, którzy pragną zmiany swojego życia wewnętrznego oraz zewnętrznego na bardziej inspirujące, piękne i odkrywcze.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.