LifeFree.pl

Agnieszka Jaworowicz

Jaworowicz Agnieszka
Imię i nazwisko: Agnieszka Jaworowicz Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.sensus.com.pl
E-mail: sensus.bialystok@op.pl
Telefon: 662 293 440

Doświadczenie:

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Posiada doświadczenie terapeutyczne w pracy z dorosłymi i młodzieżą oraz w terapii małżeństw i par. Swoją działalność terapeutyczną prowadziła we współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Osobistego i Psychoterapii INTRA w Białymstoku.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Zorientowana na psychoterapię integratywną, wykorzystującą elementy różnych szkół psychoterapii. Posiada także kwalifikacje z zakresu doradztwa zawodowego. Zajmuje się prowadzeniem szkoleń i warsztatów psychologicznych dla instytucji i firm. Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, terapię małżeństw/par oraz konsultacje rodzinne. Początek pracy ma charakter diagnostyczno- konsultacyjny – służy ustaleniu istoty problemu i dostosowaniu formy pomocy.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.