LifeFree.pl

Agnieszka Glica

Glica Agnieszka 1
Imię i nazwisko: Agnieszka Glica Profesja: Terapeuta
Strona www: https://ja.info.pl
E-mail: agnieszka@ja.info.pl
Telefon: 661 938 991
Facebook: https://www.facebook.com/jainfopl-psychoterapia-szkolenia-warsztaty-Katowice-877138319071544

Doświadczenie:

Od 2007 roku posiada certyfikat psychoterapeuty. Ukończyła liczne szkolenia specjalistyczne z zakresu psychoterapii Gestalt prowadzonej przez specjalistów z kraju i z zagranicy. Przez 2 lata uczestniczyła w szkoleniu z zakresu psychoterapii psychoanalitycznej. Odbyła 2 niezależne staże kliniczne na oddziałach psychiatrycznych w Rzeszowie i Katowicach. Ukończyła autorskie szkolenie dla psychoterapeutów praktyków z zakresu psychoterapii poprzez ciało. Obecnie jest w trakcie szkolenia Balintonowskiego organizowanego przez Instytut Psychosomatyki w Warszawie i Stowarzyszenie Balintonowskie. 

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Specjalizuje się w pracy z osobami borykającymi się z objawami psychosomatycznymi, będącym pod wpływem długotrwałego stresu, starającymi się o dziecko, z kobietami po poronieniach i mającymi za sobą doświadczanie traumy. Swoją pracę psychoterapeutyczną regularnie superwizuje w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.