LifeFree.pl

Agnieszka Gąska

Gąska Agnieszka 1
Imię i nazwisko: Agnieszka Gąska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://terapiagaska.pl
E-mail: synergia.gaska@gmail.com
Telefon: 600 555 835
Facebook: https://www.facebook.com/Agnieszka-G%C4%85ska-psycholog-psychoterapeuta-1928938704006214/

Doświadczenie:

Od 10 lat profesjonalnie zajmuje się pomocą osobom, które doświadczają różnych zaburzeń oraz trudności psychologicznych. Doświadczenie zawodowe zdobywała i nadal zdobywa pracując w Poradniach Zdrowia Psychicznego, Poradni Leczenia Nerwic, w Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic oraz w ramach gabinetu prywatnego, w którym prowadzi psychoterapię osób dorosłych. Jest absolwentką psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, ukończyła całościowe szkolenie w psychoterapii psychodynamicznej w Katedrze Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a także szkolenie I stopnia psychodramy w Europejskim Instytucie Psychodramy, uzyskując stopień asystenta psychodramy.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Nurtem wiodącym, w którym pracuje jest nurt psychodynamiczny. Stara się jednak integrować podejścia w zależności od potrzeb osoby, która zgłasza się po pomoc. Podejmując się pracy z daną osobą stara się stworzyć bezpieczną relację, w której pacjent może pogłębiać wiedzę o sobie, swoich przeżyciach oraz odkrywać swój potencjał, by zmieniać to, co powoduje jego cierpienie.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.