LifeFree.pl

Agnieszka Gałańczuk

Gałańczuk Agnieszka 1
Imię i nazwisko: Agnieszka Gałańczuk Profesja: Terapeuta
Strona www: http://pomocterapeutyczna.com
E-mail: pomocterapeutyczna@gmail.com
Telefon: 728 356 310

Doświadczenie:

Ukończyła całościowe szkolenie z zakresu psychoterapii w Instytucie Ericksonowskim. Odbyła staże kliniczne w kilku ośrodkach na Śląsku. Doświadczenie zawodowe nabyła pracując w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, Centrum Psychoterapii i Leczenia Uzależnień, Ośrodku Wspierania Rodziny, Ośrodku Kuratorskim, stowarzyszeniach pomagających osobom w kryzysie, w tym osobom doświadczającym przemocy.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Oferuje pomoc w leczeniu zaburzeń zdrowia psychicznego oraz rozwoju osobistym. W ramach oddziaływań terapeutycznych zajmuje się leczeniem zaburzeń lękowych, depresji, zaburzeń odżywiania, zaburzeń osobowości, współuzależnień, DDA. Pomaga w sytuacji doznawania przemocy fizycznej i psychicznej, rozwiązywaniu konfliktów w relacjach partnerskich. Korzysta z superwizji u certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.