LifeFree.pl

Agnieszka Bożek

Bożek Agnieszka 2
Imię i nazwisko: Agnieszka Bożek Profesja: Trener, Coach
Strona www: http://qpsychology.pl
E-mail: gabinet@qpsychology.pl
Telefon: 662 363 222

Doświadczenie:

Ukończyła Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim, Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, Zaawansowane Szkolenia Trenerskie oraz wiele kursów i szkoleń z zakresu trenerstwa, coachingu, zarządzania ludźmi.
Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas praktyk i staży w firmach szkoleniowych, Public Relations, na oddziałach psychiatrycznych stacjonarnych i dziennych oraz w ramach wolontariatu jako psycholog w Dziennym Ośrodku Socjoterapii i Poradni Zdrowia Psychicznego.

Jest współtwórcą, koordynatorem i współprowadzącą zajęcia w pierwszej w Polsce Szkole Coachów Rodzicielskich. Przez wiele lat współpracowała z Fundacją Uniwersytet Dzieci, przygotowując scenariusze i współprowadząc warsztaty psychologiczne dla dzieci oraz wykłady i warsztaty dla rodziców.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Jako trener przygotowuje i prowadzi warsztaty i szkolenia z umiejętności osobistych i społecznych dla studentów i osób pracujących zawodowo. Flagowe dwa tematy to motywowanie siebie i innych do działania oraz radzenie sobie ze stresem i przeciwdziałanie syndromowi wypalenia zawodowego. Prowadzi również szkolenia integracyjne i team-building, dotyczące komunikacji interpersonalnej, asertywności czy metod efektywnego uczenia się.
Od 2010 roku zajmuje się coachingiem rodzicielskim. Prowadzi indywidualne sesje dla rodziców oraz warsztaty dla rodziców i profesjonalistów. Prowadzi gabinet w Krakowie.

Inspiracja:

Najbardziej utożsamia się z rolą psychologa. Zgłębia tą dziedzinę również jako naukowiec prowadząc badania w obszarze psychologii pozytywnej (głównie organizacyjnej) – w szczególności interesują ją zagadnienia motywacji do pracy oraz zaangażowania w pracę.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.