LifeFree.pl

Agata Śmiłowicz-Osińska

Śmiłowicz-Osińska Agata
Imię i nazwisko: Agata Śmiłowicz-Osińska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.gabinet.kalisz.pl
E-mail: a.smilowiczosinska@gmail.com
Telefon: 607 151 322
Facebook: https://www.facebook.com/gabinet.psycholog/

Doświadczenie:

Ukończyła studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła też certyfikowany kurs terapii poznawczo – behawioralnej dzieci i młodzieży w CBT w Warszawie. Posiada kwalifikacje pedagogiczne uprawniające do pracy z dziećmi i młodzieżą, ukończone na studiach podyplomowych. Ponadto posiada dyplom kwalifikacyjnych studiów podyplomowych z pedagogiki specjalnej w zakresie zaburzeń ze spektrum autyzmu. Ukończyła trzystopniowy kurs terapii behawioralnej dziecka z autyzmem. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe poszerza pracując w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej oraz w szkole podstawowej jako psycholog. Ogromną wiedzę kliniczną zdobyłam pracując z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami i chorobami psychicznymi w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Kaliszu.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje narzędziami i metodami terapii poznawczo – behawioralnej. Prowadzi praktykę prywatną od kilku lat. Zajmuje się diagnostyką, terapią dzieci i młodzieży oraz poradnictwem dla rodziców. Przyjmuje w swoim gabinecie małe dzieci od 0-3 r. ż., dzieci przedszkolne, młodzież szkolną i młodych dorosłych. Jest specjalistą w zakresie diagnostyki, wspierania rozwoju i edukacji osób z autyzmem i Zespołem Aspergera.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.