LifeFree.pl

Agata Morawska

Morawska Agata 1
Imię i nazwisko: Agata Morawska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://agatamorawska.pl
E-mail: agata.morawskaa@gmail.com
Telefon: 602 349 038

Doświadczenie:

Uzyskała tytuł magistra psychologii w 2012 roku, studiowała w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. W 2017 roku ukończyła całościowy czteroletni kurs psychoterapii w Śląskiej Szkole Psychoterapii w Gliwicach­. Dodatkowo w trakcie szkolenia uzyskała tytuł asystenta psychodramy. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę poddaje stałej superwizji. Posiada doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnej i grupowej, które zdobywała pracując pod stałą superwizją m.in. w Oddziale Leczenia Nerwic w Szpitalu MSW w Jeleniej Górze.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Jako psychoterapeuta prowadzi psychoterapię zgodnie ze standardami Kodeksu Etyczno- Zawodowego Psychologa i Psychoterapeuty. Pracuje w nurcie psychodynamicznym, dla uzyskania maksymalnej skuteczności oddziaływań terapeutycznych uzupełnia pracę interwencjami psychodramatycznymi. Obecnie w ramach pracy zawodowej zajmuje się terapią indywidualną i grupową dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych oraz diagnozą psychologiczną.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.