LifeFree.pl

Agata Markowska

Markowska Agata
Imię i nazwisko: Agata Markowska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psychoterapeutagdansk.pl
E-mail: agata@psychoterapeutagdansk.pl
Telefon: 517 954 916

Doświadczenie:

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Gdańsku oraz Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym . Zawodowo jest związana z Gdańskim Ośrodkiem Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży, gdzie na co dzień prowadzi psychoterapię indywidualną młodzieży i dorosłych. Posiada doświadczenie w interwencyjnej pomocy psychologicznej oferowanej osobom będącym w kryzysie, zdobywane w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Gdyni. Obecnie prowadzi również grupy wsparcia dla spokrewnionych oraz zawodowych rodzin zastępczych organizowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji w nurcie psychodynamicznym i psychoanalitycznym.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W gabinecie prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, krótko- i długoterminową. Podczas swojej pracy stosuje metodę terapii psychodynamicznej wypracowanej przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Pracuje w oparciu o wysokie standardy i zasady kodeksu etyki psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz zasady ustalone przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Psychiatryczne.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.