LifeFree.pl

Agata Kołacińska

Kołacińska Agata
Imię i nazwisko: Agata Kołacińska Profesja: Terapeuta, Trener
Strona www: http://pracownia-alterego.pl
E-mail: kontakt@pracownia-alterego.pl
Telefon: 692 025 315
Facebook: https://web.facebook.com/PracowniaPsychologicznaALTER.EGO/

Doświadczenie:

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Łódzkim, a następnie studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim. Swoją wiedzę i doświadczenie nieustannie poszerza poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach. Pracuje z osobami dorosłymi i dziećmi. Jest interwentem kryzysowym i trenerem grupowym. Ma uprawnienia trenera Biofeedback. Ukończone szkolenia z zakresu psychodiety, racjonalnej terapii zachowania i terapii poznawczo-behawioralnej. Ma doświadczenie w terapii indywidualnej i grupowej, a także w pracy z osobami z zaburzeniami nastroju, osobowości, nieradzenia sobie z negatywnymi emocjami, osobami w kryzysie (m.in. żałoba, próby samobójcze, kłopoty małżeńskie, przemoc w rodzinie, w tym wykorzystywanie seksualne, alkoholizm), sportowcami.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pomaga w budowaniu pozytywnego obrazu samego siebie, nauce samoakceptacji i skutecznego radzenia sobie z problemami natury psychologicznej. Daje impuls do zmiany, bo wierzy, że każdy człowiek ma w sobie dość zasobów i możliwości, by być szczęśliwym, realizować cele i osiągać sukcesy. Uczy, jak zrobić pierwszy krok w drodze ku pozytywnej zmianie. Prowadzi zarówno terapię indywidualną, małżeńską jak i grupową. W ofercie jest terapia Biofeedback, z której mogą korzystać zarówno dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Prowadzi także treningi indywidualne i grupowe, warsztaty.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.