LifeFree.pl

Agata Dusza

Dusza Agata 1
Imię i nazwisko: Agata Dusza Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychoterapiaopole.pl
E-mail: agata.dusza@psychoterapiaopole.pl
Telefon: 607 877 930

Doświadczenie:

Przygotowanie do prowadzenia psychoterapii zdobywała w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, którego koncepcja oparta jest na założeniach teorii psychoanalitycznej. Doświadczenie zawodowe zdobyła współpracując z Opolskim Oddziałem Towarzystwa Rozwoju Rodziny i Opolskim Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej. Regularnie doskonali swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej, którego jest członkiem.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Specjalizuje się w terapii osób dorosłych, młodzieży i par. Szczególną troską obejmuje pary, które są w kryzysie, przeżywając troski dnia codziennego i nie potrafiąc w danym momencie dojść do porozumienia, albo myślą o rozstaniu i chcą podjąć ostateczną próbę ratowania związku, albo właśnie próbują sobie ułożyć życie na nowo w nowym związku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.