LifeFree.pl

Agata Bińczyk

Bińczyk Agata 1
Imię i nazwisko: Agata Bińczyk Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psycholog-refleksja.pl
E-mail: binczyk.agata@gmail.com
Telefon: 607 982 151

Doświadczenie:

Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie uzyskała tytuł magistra psychologii. Od ponad trzech uczęszcza do jednej z najlepszych szkół psychoterapii poznawczo-behawioralnej CBT-EDU w Warszawie. Jest w trakcie procesu uzyskiwania certyfikatu psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego. Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywała głównie w czasie stażu klinicznego na Oddziale Psychiatrycznym Tomaszowskiego Centrum Zdrowia, a także w Środowiskowym Domu Samopomocy dla osób z zaburzeniami psychicznymi.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Psychoterapia poznawczo-behawioralna jest jednym z najlepszych podejść w leczeniu różnych zaburzeń i problemów natury psychicznej. W trakcie terapii korzysta z różnych technik poznawczo-behawioralnych, które pozwalają na przyjrzenie się sposobom myślenia klienta i wspólne próby weryfikacji ich słuszności. Terapia dedykowana jest osobom, które doświadczają trudności w radzeniu sobie codziennymi sytuacjami, a także pacjentom ze zdiagnozowanych zaburzeniami lub chorobami psychicznymi.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.