LifeFree.pl

Adriana Hajdas

Hajdas Adriana 1
Imię i nazwisko: Adriana Hajdas Profesja: Terapeuta
Strona www: http://gabinetpsychologiczny-ah.pl
E-mail: psycholog.ah@onet.pl
Telefon: 531 913 248
Facebook: https://web.facebook.com/psychologAdrianaHajdas70/

Doświadczenie:

Ukończyła psychologię na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Od początku pracy zawodowej zajmuje się diagnozą i terapią – indywidualną i grupową – dzieci, młodzieży i ich rodzin, stale doskonaląc swoje umiejętności zawodowe na kolejnych szkoleniach. Na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym ukończyła studia podyplomowe "Mediacje rodzinne i małżeńskie", dzięki którym może profesjonalnie udzielać wsparcia stronom będącym w konflikcie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Od początku swojej pracy zawodowej zajmuje się trudnościami sygnalizowanymi przez dzieci i młodzież lub obserwowanymi u nich przez osoby dorosłe - rodziców/opiekunów i nauczycieli. Pracę terapeutyczną poprzedza konsultacjami, służącymi diagnozie problemu. Zaprasza na nie całe rodziny, gdyż dzieci są częścią systemu rodzinnego. Pracuje też indywidualnie z osobami dorosłymi, zmagającymi się z zaburzeniami nerwicowymi, nastroju, chcącymi polepszyć jakość swojego życia.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.